Jaki nawóz

Jak pielęgnować i nawozić rośliny, aby rosły zdrowo i szybko?
Awatar użytkownika
damianos3

Jaki nawóz

Postautor: damianos3 » 6 mar 2016, o 20:09

Teras stosuje węgiel w płynie tak zwany zamiennik CO2 i złota symfonia z dodatkiem żelaza na anubiasie pojawiają się białe kropki,kryptokoryna stoi w miejscu,mech jawa.padł całkiem,microzorium ma czarne kropki jedynie nurzaniec,zabienice,pistia i limnombium rosną,zastanawiam się nad mikro i makro jednak mam sporą obsadę no3 zbędne a wiem że niektóre nawozy podnosza,zależy mi na dobrej kondycji rybek,krewetek i slimaków.Od nawozu niewymagam niewiadomo czego rośliny niemusza rosnąć z dnia na dzień ważne żeby nie stały w miejscu.Pomocy.

[ Post napisany z Android ] urządzenie mobilne

Awatar użytkownika
2211jarek

Re: Jaki nawóz

Postautor: 2211jarek » 7 mar 2016, o 21:38

Czesc, ja juz przerabiałem najrózniejsze nawozy od drogich firmowych po tanie z aledrogo i po wszystkich po kolei miałem głownie wysyp glonow :(
Ostatnio jedynymi nawozami jakie stosuje sa pałeczki nawozowe do kwiatów zielonych (nadaja sie praktycznie kazdej firmy). Daje po pól pałeczki pod roslinke. Wzrost OK, glonow brak. Aha, przy podmiankach daje tylko zelazo w płynie i potas.
Chcesz obniżyć rachunki za energię w firmie lub w domu - pisz do mnie na PW ! Dla forumowiczów znajdę najlepszą cenę spośród 15 dostawców energii. Wycena i doradztwo gratis ! http://www.energomix.pl

Wróć do „Pielęgnacja i nawożenie roślin”