[INFO] Oświetlenie led - ogólne porównanie z innymi

Dowiedz się czegoś na temat sprzętu do twojego akwarium.
Awatar użytkownika
damianos3

Re: [INFO] Oświetlenie led - ogólne porównanie z innymi

Postautor: damianos3 » 23 mar 2016, o 22:18

Zamówiłem belkę ludową na olx ma być podobno typowa do roslin bo taka chciałem gość robi na wymiar nawet pytał po której stronie ma być kabel i jak długi,Sam ma ledy U siebie i jest ok,jeśli Dobze pamiętam daje 2 lata gwarancji,jak się będzie spisywać nie mam pojęcia to moje pierwsze takie oświetlenie

[ Post napisany z Android ] urządzenie mobilne

macropodus

Postautor: macropodus » 24 mar 2016, o 01:32

Plywood pisze:Hmm, obejrzałem dokładnie pudełko i naświetlacz i oto wnioski ;) Nigdzie nie ma napisu "made in china" więc jest opcja że nie jest chiński ;) Jednak nie ma też żadnego innego napisu "made in gdziekolwiek" więc kraj produkcji nieznany a jak nieznany to znaczy że wyprodukowano w chinach :lol: Na zdjęciu, na opakowaniu ma z prawej strony napis "ip66" a z lewej "10w". W rzeczywistości jest na nim z prawej "ip66" ale z lewej jest napis "vogler"... Ciekawe co będzie w środku :)

macropodus pisze: Ze szczelnością nie było problemu ,jednak wróciłem do świetlówek.

A jakie miały ip tak z ciekawości, też ip66?

Tak też ip66 ,made in china.

Awatar użytkownika
Sławek121
GG: 45508202

Postautor: Sławek121 » 24 mar 2016, o 13:49

damianos3 pisze:Zamówiłem belkę ludową na olx ma być podobno typowa do roslin ...

Z ciekawości zapytam, na jakich ledach ta belka i ile Cię szarpnęła ?
Meble na zamówienie ( w tym szafki akwariowe ). Montaż mebli zakupionych w sklepie, tzw. z paczki / do samodzielnego montażu. Tel. 791 263 935

Wróć do „Sprzęt”