Kostka Optiwhite

Awatar użytkownika
radomiak4

Kostka Optiwhite

Postautor: radomiak4 » 19 lis 2018, o 16:22

Kupię kostkę OPTIWHITE 30x30x30.
Oferty z ceną proszę kierować na PW.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
radomiak4

Re: Kostka Optiwhite

Postautor: radomiak4 » 29 lis 2018, o 16:48

Temat do zamknięcia. Zainteresowanie u nas w Radomiu akwarystyką zarąbiste i nie chodzi tu tylko o to ogłoszenie. Widać ile osób udziela się i ile nowych tematów powstaje w porównaniu do innych stron podobnych. To forum w porównaniu z innymi jest w stanie opłakanym, nie wiem czy tylko u nas w mieście jest tak mało osób zajmujących się akwarystyką, czy po prostu taki typ ludzi. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Piotrek

Postautor: Piotrek » 29 lis 2018, o 17:22

Nie ma co się obrażać, tylko trzeba tworzyć treści. Ja się cieszę że w ogóle istnieje. Fora to są ludzie tacy jak ja czy Ty. Jeżeli wolą iść na łatwiznę, którą daje FB to nic się na to nie poradzi. Wiele forów, nawet ogólnopolskich ma problemy, albo upada z braku zainteresowania. Niestety, ale aby utrzymać jakieś forum potrzeba jest odpowiednia liczba osób tworzących treści. Tworzących treści o odpowiedniej jakości także z zamiarem podtrzymania forum (samą fotkę to naprawdę lepiej wstawić na FB). Łatwiej umieścić zdjęcie akwa w grupie ogólnopolskiej FB, bo dużo więcej ludzi pochwali, polubi. Na forum nie można zadawać głupich pytań, bo są naciski na używanie opcji szukania, a w tłumie na FB zawsze jest naiwniak, który odpowie.
Zgadzam się w pełni, że w Radomiu przeważa postawa roszczeniowa - czyli piszcie, twórzcie a ja sobie pokorzystam, a jak nie piszecie to sobie ponarzekam, ewentualnie wstawię raz na pół roku fotkę. Poza tym żeby tworzyć bardziej zaawansowane treści, trzeba umieć pisać, a z tym nie jest najlepiej.

Awatar użytkownika
Garry
Administrator
GG: 4661042
Kontaktowanie:

Postautor: Garry » 30 lis 2018, o 16:30

Piotrze 1000% racji :)

radomiak4 może nikt nie ma zbędnej kostki na sprzedaż, to nie hurtownia akwarystyczna tylko forum
Obecny litraż, coś koło 2000L. Ale to chyba nie ostatnie słowo :) http://www.garrarufa.strefa.pl

Obrazek

Awatar użytkownika
radomiak4

Postautor: radomiak4 » 4 gru 2018, o 18:25

Temat do zamknięcia.
Pozdrawiam

Wróć do „Kupię”