Brązowa woda po szyszkach olchy

Dyskusje związane z naszym wspaniałym hobby jakim jest akwarystyka
qpens

Re: Brązowa woda po szyszkach olchy

Postautor: qpens » 3 cze 2019, o 13:11

Przepraszam co do nawozu to zapolnialem ze sprzedawca gdzie kupowalem roslinki dal mi Tetra crypto zeby po wsadzeniu do nowego akwarium pod każdą roslinke dac po jednej tabletce pod korzenie żeby miały lepszy start

Awatar użytkownika
Piter_c
Administrator

Postautor: Piter_c » 3 cze 2019, o 17:27

qpens pisze:Przepraszam co do nawozu to zapolnialem ze sprzedawca gdzie kupowalem roslinki dal mi Tetra crypto zeby po wsadzeniu do nowego akwarium pod każdą roslinke dac po jednej tabletce pod korzenie żeby miały lepszy start

To akurat dobrze. Kryptokoryny głównie czerpią substancje odżywcze poprzez korzenie.

Poprawiłem zdjęcia. Były wstawione strony www zamiast bezpośrednich linków do zdjęć. Klikasz na zdjęcie prawym przyciskiem i masz "Kopiuj adres obrazu" lub coś w tym stylu w zależności od przeglądarki.

Co do ślimaków na glony to mogą być też ślimaki neritia:
http://akwariumdomowe.pl/slimak-nertina ... -sp-zebra/

Obrazek
Szybciej można się ze mną skontaktować poprzez email: piter_c(malpa)czat.onet.pl

qpens

Postautor: qpens » 3 cze 2019, o 19:19

Dzięki za poprawkę wstawialem przez telefon może dlatego coś źle zrobiłem. Ale dolalem dziś karbo dawka razy 4 i zobaczymy czy coś pomoże do tego buszuja już 4 ślimaki helmet ma nadzieję że coś pomoże

Wróć do „Akwarystyka ogólnie”