Drzewko bonsai

Awatar użytkownika
Sławek121
GG: 45508202

Re: Drzewko bonsai

Postautor: Sławek121 » 7 sty 2014, o 13:41

Pewnie to rzecz gustu, ale to drzewko z Anchor-a nieciekawie wygląda, a Heniusia chciał bym zobaczyć po miesiącu a nie tylko w dniu zalania baniaka ;)
Meble na zamówienie ( w tym szafki akwariowe ). Montaż mebli zakupionych w sklepie, tzw. z paczki / do samodzielnego montażu. Tel. 791 263 935

Awatar użytkownika
VDR

Postautor: VDR » 7 sty 2014, o 13:46

Nie oszukujmy sie - wiekszosc aranżów iwagumi powstaje na konkursy i tylko po to by strzelic jedna, dwie fotki ;) ;) Co do gustu sie nie dyskutuje, dlatego napisalem ze wiele mchow sie nada - kwestia tego co autor aranzu lubi :) Ja pokazalem moja ulubiona aranzacje z Singapore Moss ;) Za kazdym razem jak ktos pyta jak cos takiego zrobic to szukam wlasnie tego przykladu :D :D

Awatar użytkownika
Sławek121
GG: 45508202

Postautor: Sławek121 » 7 sty 2014, o 13:54

VDR pisze:Ja pokazalem moja ulubiona aranzacje z Singapore Moss ;)

Zawsze myślałem, że ww aranż jest zrobiony na Christmas moss, teraz już wiem dlaczego:
"Nazwa tego mchu przez wiele lat była przypisywana popularnemu mchowi jawajskiemu.
Występuje w okolicach Singapuru oraz na Półwyspie Malezyjskim. Posiada gałązki ciemnozielone, rozrastające się poziomo, tworząc rozgałęzienia nierównej długości. Podobny do Christmas Moss, jednak wolniej rośnie." :D
Meble na zamówienie ( w tym szafki akwariowe ). Montaż mebli zakupionych w sklepie, tzw. z paczki / do samodzielnego montażu. Tel. 791 263 935

Wróć do „Aranżacja akwarium”