Ankieta dotycząca roślin trawnikowych

Awatar użytkownika
Piter_c
Administrator

Ankieta dotycząca roślin trawnikowych

Postautor: Piter_c » 7 sty 2016, o 23:17

Zrobiłem w formularzu google ankietę dotyczącą roślin trawnikowych. Można głosować i udostępniać.

Tu podglądamy wynik:
https://docs.google.com/forms/d/1Q6SanG ... rm_confirm

Tu wybieramy:
https://docs.google.com/forms/d/1Q6SanG ... =send_form
Szybciej można się ze mną skontaktować poprzez email: piter_c(malpa)czat.onet.pl

Awatar użytkownika
Wigon
Webmaster
GG: 12063512
Opis akwarium: http://akwarium.radomskie.eu/viewtopic. ... 7086#p7086
Kontaktowanie:

Re: Ankieta dotycząca roślin trawnikowych

Postautor: Wigon » 8 sty 2016, o 00:47

Świetne!!! Ja już wybrałem. :) A Wy?
#ityle

Awatar użytkownika
Olga

Postautor: Olga » 8 sty 2016, o 14:14

Brawo Piotrze.

Awatar użytkownika
Sławek121
GG: 45508202

Postautor: Sławek121 » 8 sty 2016, o 21:04

[quote="Piter_c"]Zrobiłem w formularzu google ankietę dotyczącą roślin trawnikowych. Można głosować i udostępniać.

Bez urazy, wszystko fajnie, ale...
czemu ma służyć ta ankieta? Wybraniu najpopularniejszej czy najładniejszej, a może najłatwiejszej w hodowli rośliny trawnikowej ?
Meble na zamówienie ( w tym szafki akwariowe ). Montaż mebli zakupionych w sklepie, tzw. z paczki / do samodzielnego montażu. Tel. 791 263 935

Awatar użytkownika
Piter_c
Administrator

Postautor: Piter_c » 8 sty 2016, o 21:43

Sławek121 pisze:
Bez urazy, wszystko fajnie, ale...
czemu ma służyć ta ankieta? Wybraniu najpopularniejszej czy najładniejszej, a może najłatwiejszej w hodowli rośliny trawnikowej ?

Faktycznie pytanie było ... na początku na FB ... potem zmieniłem treść i mi umknęło. Teraz już nie będę tego naprawiał. A odwracając kota ogonem to jak bym odpowiedział na takie pytanie/hasło, "rośliny na pierwszy plan"? Ja bym zaznaczył te z którymi mnie się powiodło i byłem też z nich zadowolony pod względem wizualnym.
Szybciej można się ze mną skontaktować poprzez email: piter_c(malpa)czat.onet.pl

Awatar użytkownika
Sławek121
GG: 45508202

Postautor: Sławek121 » 9 sty 2016, o 00:45

Sam zagłosowałem, nie znając pytania, na rośliny które lubię ( podobają mi się, i dość łatwo je utrzymać ), jednak po przemyśleniu doszedłem do wniosku, że nie wiem na co głosuję. Wydaje mi się też, że dla laika taka ankieta ( jej wyniki ) nic nie mówią.
Dlaczego ? A no dlatego, że najbardziej z trawników podoba mi się Utricularia graminifolia, niestety nie udało mi się jej utrzymać i jeżeli bym ją zaznaczył ( i wiele osób też ) to laik sugerując się wynikiem ankiety srogo by się zawiódł.
Moim zdaniem powinieneś Piotrku dodać tytuł ankiety, albo ją usunąć.
Meble na zamówienie ( w tym szafki akwariowe ). Montaż mebli zakupionych w sklepie, tzw. z paczki / do samodzielnego montażu. Tel. 791 263 935

Awatar użytkownika
Olga

Postautor: Olga » 9 sty 2016, o 16:59

Wydaje się, że myśl z tytułem jest dobra. Jednakże jestem za tym by ankieta pozostała. Warto jednak określić jej główny charakter.

[ Post napisany z iPhone ] urządzenie mobilne

Wróć do „Aranżacja akwarium”