"Vademecum Młodego Akwarysty" cz.2

Nasze prelekcje.
Awatar użytkownika
Olga

Re: "Vademecum Młodego Akwarysty" 2

Postautor: Olga » 30 sty 2014, o 08:36

Michał, muszę Cię zmartwić... Zgadzam się ze Sławkiem. Przygotowanie takiej imprezy to praca, praca i jeszcze raz praca. Trzeba liczyć się z ludźmi - ich planami, codziennymi zajęciami - czyli czasem. Uważam, że lepiej robić coś rzadziej, a solidniej. Musimy dopracować wiele szczegółów np. organizację.
Wiem, że jesteś pełen entuzjazmu - podziwiam to i szanuję. Cieszę się, że chcesz zorganizować ten projekt w Twojej szkole i z pewnością to się wydarzy :) Musisz mieć jednak świadomość, że będziesz odpowiedzialny z wiele rzeczy. Ja z mojej strony dodam, że oczywiście bardzo chętnie Ci pomogę - pójdę gdzie trzeba i załatwię co tylko będę mogła :)
Pozdrawiam, O.

Awatar użytkownika
Olga

Re: "Vademecum Młodego Akwarysty" 2

Postautor: Olga » 30 sty 2014, o 12:35

To i ja coś dorzucę od siebie :) Robercie, myślę, że Garry ma rację. Dziękuję, że ponownie ująłeś się za mną ;) Jest mi niezmiernie miło :)
W drugim bodajże poście dotyczącym tego tematu napisałam, że KAŻDY może wziąć w tym udział. Spotkało mnie ogromne szczęście i zaszczyt (tak - zaszczyt przez wielkie Z), że wzięły w tym projekcie osoby, które wykazały się takim zaangażowaniem i chęcią pomocy :)
Nie zmienia to faktu, że chętnie widziałabym w tym projekcie także innych z naszego forum. Podkreślam - KAŻDY.
Ludzie - jesteście niesamowici :) :) :)

Awatar użytkownika
Olga

"Vademecum Młodego Akwarysty" cz.2

Postautor: Olga » 20 lut 2014, o 20:14

Cześć,

myślę intensywnie nad realizacją kolejnego projektu. Padł pomysł na forum, żeby takie prelekcje odbywały się raz na kwartał i słusznie. Jest jednak maleńki problem. Kwiecień to czas egzaminów gimnazjalnych (następny projekt realizowany będzie właśnie w gimnazjum). Nie chciałabym zrezygnować z projektu w tym roku szkolnym dlatego myślę, że dobrym terminem będzie koniec marca.
Czy poza Michałem i mam nadzieję Andooszką znajdą się osoby chętne do współpracy?
Byłoby mi bardzo miło, gdyby znalazła się grupa chętnych, zaangażowanych osób. Następny projekt będzie zdecydowanie lepiej dopracowany i "usprawniony" o kilka nowych szczegółów ;)
Na koniec dodam tylko, że mam kilka "asów w rękawie" i jak zwykle pełną głowę pomysłów (nie zawsze trafnych ;) ).
Pozdrawiam serdecznie, O.

Awatar użytkownika
Piotrek

Re: "Vademecum Młodego Akwarysty"

Postautor: Piotrek » 26 lut 2014, o 11:54

Jest jakiś powód, że nie może to być w maju, albo nawet w czerwcu? Wtedy po wakacjach można zrobić kolejne dwa i uzyskujemy średnią raz na kwartał.

Awatar użytkownika
Sławek121
GG: 45508202

Postautor: Sławek121 » 8 mar 2014, o 03:45

Olga pisze: Czy poza Michałem i mam nadzieję Andooszką znajdą się osoby chętne do współpracy?
Byłoby mi bardzo miło, gdyby znalazła się grupa chętnych, zaangażowanych osób.

W razie potrzeby polecam się, niekoniecznie w tej samej roli co poprzednio.

Olga pisze:Na koniec dodam tylko, że mam kilka "asów w rękawie" i jak zwykle pełną głowę pomysłów (nie zawsze trafnych ;) )

Jakieś szczegóły ? ;)
Meble na zamówienie ( w tym szafki akwariowe ). Montaż mebli zakupionych w sklepie, tzw. z paczki / do samodzielnego montażu. Tel. 791 263 935

Awatar użytkownika
michał1
GG: 47976431

Postautor: michał1 » 19 mar 2014, o 23:40

Czyli co ? Działamy coś ?

Awatar użytkownika
adam199426
GG: 12176431
Opis akwarium: http://akwarium.radomskie.eu/viewtopic. ... 7325#p7325

Postautor: adam199426 » 20 mar 2014, o 08:17

idz rob Krewetkarium. Jak bedzie cos trzeba dzialac to starsi dadza znac :)

//edit: post edytowany - powód - zboczenie z tematu. AmonS
http://www.estrady-els.pl/ :) nagłośnimy każda imprezę (komunia, wesela, bankiety, imprezy plenerowe) Posiadam też namiary na wodzireja, dj, z własnym sprzętem.

Kontaktuj się ze mną będzie taniej ;)

Awatar użytkownika
Piotrek

Postautor: Piotrek » 17 kwie 2014, o 10:06

Gdybyście chcieli powalczyć w ramach projektu z patologią w akwarystyce to tu jest świetny przykład. Firma Tetra i jej "wynalazki" dla bojowników.

To już nie jest kula, to kulka 1,8l.

http://sklep.mcten.pl/akwaria-dla-bojow ... ml?cid=353

Awatar użytkownika
michał1
GG: 47976431

Postautor: michał1 » 17 kwie 2014, o 13:26

I jeszcze 72 zł :shock: :shock: :shock: :shock: :o :o :o

Awatar użytkownika
3runer
GG: 1420651
Kontaktowanie: